Aqualung LEGEND LX SUPREME ACD

129 690

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 212 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 212 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 42,40 zł.


2 120,00 zł

I STOPIEŃ AUTOMATU LEGEND LX SUPREME
Legend Supreme jest zimnowodną wersją automatu Legend, którą można zidentyfikować dzięki laserowo wygrawerowanej śnieżynce na obudowie. Współpracuje z takim samym, pierwszym stopniem typu Legend, który występuje w innych modelach automatu Legend i posiada następujące identyczne parametry zimnowodne jak Legend LX:
● specjalnie wyregulowany, aby spełniał surowe normy europejskie dla automatów użytkowanych w zimnej wodzie.
● jest wyposażony w suchą komorę szczelną I stopnia, która pozwala ograniczyć zamarzanie automatu i utrzymuje wewnętrzny mechanizm w stanie czystym i suchym.
● "Air Turbo System" Aqua Lunga zastosowany na przednim (głównym) porcie średniego ciśnienia sprawia, że automat odpowiednio reaguje na potrzeby oddechowe nurka.
● Dogodnie rozmieszczenia dwa porty wysokiego ciśnienia i cztery średniego ciśnienia w celu uzyskania optymalnej konfiguracji węży.
● Czarna poliuretanowa osłona chroni zewnętrzną metalową powierzchnię.

ACD = AUTOMATYCZNE URZĄDZENIE ZAMYKAJĄCE
Układ ten automatycznie chroni pierwszy stopień przed środowiskiem z momentem, gdy został odłączony od zaworu butli. Jeżeli jest przechowywany bez pokrywki od kurzu dostającego się do wnętrza pierwszego stopnia oraz jest zabezpieczony przed korozją oraz ciałami obcymi. Jednakże, zaleca się stosowanie w celu uniknięcia uszkodzenia spowodowanego uderzeniami.
● ACD zapewnia największe zabezpieczenie przed dostaniem się wody.
● ACD zapewnia największe zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem.
● ACD to udoskonalony środek bezpieczeństwa. Jest dostępny z połączeniami typu DIN 300B i Yoke 232B w ramach zakresu LEGEND.

Brak recenzji klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Aqualung LEGEND LX SUPREME ACD

Aqualung LEGEND LX SUPREME ACD