Wysyłka

 1. Towary zamówione w naszym sklepie internetowym dostarczamy na terenie Polski, pod adres wskazany w formularzu zamówienia, za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, UPS, K-Ex, DHL, Paczkomaty InPost lub transportem własnym.. 
 2. Czas realizacji do 2 dni roboczych. W przypadku braku towaru na stanie zazwyczaj są to 3 dni robocze, przy czym przez czas realizacji należy rozumieć jako czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu. W sporadycznych przypadkach czas realizacji może ulec wydłużeniu. W takim przypadku klient jest na bieżąco informowany o sytuacji.
 3. Numer konta do przelewu jest wysyłany automatycznie do klienta w chwili składania zamówienia (jeśli dotyczy).
 4. Uwaga: Przy płatności przelewem wysyłka jest realizowana po wpłynięciu na konto firmy pełnej należności za zamówiony towar.
 5. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy
 6. Koszty wysyłki są wyliczane automatycznie przez system
 • Koszt ubezpieczonej przesyłki kurierskiej jest doliczany do kwoty zamówienia i wynosi:

20zł za przesyłkę do 30kg

35zł za przesyłke do 50kg

55zł za przesyłke do 70kg

 • Koszt ubezpieczonej pobraniowej przesyłki kurierskiej jest doliczany do kwoty zamówienia i wynosi:

25zł za przesyłkę do 30kg

40zł za przesyłke do 50kg

60zł za przesyłke do 70kg

 1. Przy zamówieniu powyżej 500 zł opłatę za przesyłkę pokrywa Sklep (pod warunkiem, że płatność odbywa się przelewem na konto). Nie dotyczy towarów objętych promocją.
 2. W szczególnych przypadkach, np. przy dużych zamówieniach, wymagane może być telefoniczne potwierdzenie zamówienia, dlatego prosimy o podawanie aktualnych numerów telefonów. Zamówienia wymagające potwierdzenia, a których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godz. nie będą realizowane.
 3. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.