Seac HERO

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,80 zł.


199,99 zł

Maska nurkowa Hero Black to zupełnie nowy design maski. Jest zbudowana w systemie pół ramkowym (ramka została zredukowana do granic możliwości), przez co ma niedużą wagę i praktycznie nie czuje się jej na twarzy. Niezakłócone i poszerzone o 40% pole widzenia zapewniają dwa hartowane szkła o grubości 3mm poszerzone we wszystkich kierunkach! Maska ta pasuje na każdą twarz ponieważ fartuch silikonowy wykonany jest z samodopasującego się, anty alergicznego, ciekłego silikonu LSR. Ponadto można ją wyposażyć w szkła korekcyjne w zakresie minusów jak i plusów. Hero to maska o niespotykanym polu widzenia!!! Ciekły silikon LSR daje 100% gwarancję szczelności i niezawodności!

Brak recenzji klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Seac HERO

Seac HERO

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. close