Atomic Aquatics BLADEFIN

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 68 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 68 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 13,60 zł.


685,00 zł

Atomic Aquatics oferuje Państwu możliwość optymalnej zmiany Państwa osobistego stylu pływania. BladeFin stworzono aby...

  • osiągnąć moc i ciąg, 
  • połączyć wyjątkową strukturę szkieletu "Power Loop Monocoque" oraz wzmocnienia na piórze, w celu maksymalizacji ciągu
  • utrzymać je poziomo przy każdym machnięciu dzięki pionowym stabilizatorom na końcu pióra
  • odważny zadziorny wygląd płetw i zapięć nadaje niepowtarzalny wygląd, pasują one do masek Atomic Subframe i fajek SV

 

Dostępne rozmiary: S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-46)

Dostępne kolory: czerwony, żółty, niebieski 

Kolory na zamówienie: różowy, fioletowy, szary

Jak działają?

Atomic Aquatics BladeFin chwytają wodę i wypierając ją tworzą ciąg– nie tracąc go przez boczne wzmocnienia. Woda płynie przez wyjątkową strukturę ramy, przy czym nurek ma idealną kontrolę nad machnięciem płetwą i nakładem siły.

Konstrukcja

Dzięki wyjątkowej kombinacji dwóch struktur ramy, takich samych jak w samolotach i samochodach wyścigowych, płetwy Atomic Aquatics BladeFin stworzono aby osiągnąć pełną moc i ciąg.

System "EZ-LOK"

Po prostu zapinamy i odpinamy. Mogą być Państwo pewni, że zapięcie nie otworzy się przypadkowo. Zapięcia przekręcają się o 180° a paski płetwy są mocowane przez lekkie pociągnięcie.

Gwarancja i pielęgnacja

Atomic Aquatics BladeFin mają 2 lata gwarancji na wady powstałe podczas produkcji. Nie należy przechowywać płetw w bezpośrednim słońcu, aby zapobiec wyblaknięciu kolorów. Proszę przechowywać płetwy w pozycji leżącej z wkładkami do stóp, aby zapobiec deformacji. Spłukać płetwy po każdym użyciu wodą słodką.

Brak recenzji klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Atomic Aquatics BLADEFIN

Atomic Aquatics BLADEFIN