Aqualung SLINGSHOT

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 47 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,40 zł.


476,00 zł

Płetwy Aqualung Slingshot to innowacyjne płetwy do nurkowania, które posiadają bardzo ciekawy wygląd. Są to jedyne płetwy dostępne na rynku o regulowanej sztywności pióra.

Najważniejszą zaletę płetw Aqualung SLINGSHOT jest możliwośc regulacji twardości pióra płetwy, co przekłada sie na moc napędową i zmęczenie mięśni podczas pływania. Specjalnie wyprofilowane pióro, odpowiednio kierunkuje strumień wypychanej wody, zapewniając dobry ciąg. Anatomiczny kalosz zapobiega łapaniu skurczów w nogę i wykręcaniu kostki. Natomiast ciekawa stylistyka, pozwoli się wyróżnić wśród innych nurków.

Zmiany sztywności płetwy Aqualung SLINGSHOT można uzyskać w trzech do wyboru pozycjach:

  • pozycja pierwsza: najmniejsza sztywność płetwy, która jest idealna dla nurków początkujących. Ustawienie to nie obciąża nadmiernie nóg i zapobiega skurczom podczas nurkowania.
  • pozycja druga: średnia sztywność płetwy, ustawienie to powoduje uzyskanie dobrej wydajności podczas nurkowania w stosunku do włożonego wysiłku.
  • pozycja trzecia: płetw o największej sztywności; pozwala na uzyskanie maksymalnej mocy płetwy podczas nurkowania.

Brak recenzji klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Aqualung SLINGSHOT

Aqualung SLINGSHOT