Aqualung HOT SHOT

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,40 zł.


324,00 zł

Konstrukcja płetwy HotShot została zaprojektowana z myślą o podróżujących nurkach - są bardzo lekkie, regularny rozmiar waży około 1,5 kg. Płetwy te posiadają kieszeń na stopę, co umożliwia pływanie w nich bez dodatkowego obuwia (można założyć je na gołą stopę). Kieszeń ta została wykonana z miękkich i zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych, co minimalizuje ryzyko powstania nieprzyjemnego ucisku bądź otarć.

Płetwa AQUALUNG HotShot jest regulowana w dwóch pozycjach. Wyposażona jest w obrotowe klamry, co pozwala na zmianę napięcia według indywidualnych potrzeb oraz rodzaju nurkowania. Pasek został wykonany z elastomeru, co zapewnia najwyższy komfort i wygodę. Ponadto HotShot posiadają antypoślizgową nakładkę na spodzie, co minimalizuje ryzyko przewrotki np. podczas nurkowań z łodzi. Są to płetwy uniwersalne - mogą być używane zarówno przez osoby o mocnych jak i słabych nogach.

Brak recenzji klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Aqualung HOT SHOT

Aqualung HOT SHOT