Seac IFLEX 5 mm

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 94 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 94 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 18,80 zł.


949,99 zł

Skafander iFlex Overall jest skafandrem mokrym jedno częściowym, składającym się z pełnego overalla. Wykonany jest z rozciągliwego do 200% w każdej płaszczyźnie neoprenu nowej generacji o nazwie ExtraFlex, przez co skafander jest niesamowicie elastyczny i idealnie dolega do ciała, dając tym samym pełną swobodę wszelkich ruchów i niesamowity komfort cieplny. Overall (7mm) zakończony jest kołnierzykiem, z zamkiem z tyłu, z manszetami na rękawach i nogawkach. Manszety rękawów i nogawek zaopatrzone są w Single Cone System, wykończony smoothem, zapobiegający wtargnięciu wody. Ponadto cały skafander od środka wyłożony jest pluszem, który ułatwia zakładanie czy zdejmowanie i przede wszystkim podnosi komfort cieplny o 20%. Rękawy i nogawki są wyprofilowane do Twoich anatomicznych kształtów, a dodatkowe ochrony kolan z kevlaru wydłużą żywotność skafandra. Poszczególne części skafandra są trzy krotnie klejone i podwójnie zszywane od wewnątrz jak i z zewnątrz.

  • Materiał: Extra Flex neopren rozciągliwy do 200%, overall -5mm, wyłożony od środka micro pluszem
  • Technika wykonania: trzy krotne klejenie, podwójne zszywanie od wewnątrz i na zewnątrz
  • Uszczelniania: ślepe szwy, pojedyncze manszety na rękawach i nogawkach, membrana na zamkach, kryza wokół szyi - smooth skin
  • Zamki: plastikowe YKK
  • Inne: osłony barków i kolan z kevlaru

Brak recenzji klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Seac IFLEX 5 mm

Seac IFLEX 5 mm